en

de

cz

Ceník pro obchody

Jsme firma pocházející z jižních Čech, jejíž tradice ve výrobě keramiky sahá až do konce 18. století. Vyrábíme dvakrát pálenou, vysoce slinutou, ozdobně užitkovou keramiku.

Naše produkce

Naše produkce obsahuje 300 druhů vlastních výrobků s vysokým podílem ruční práce. Vyrábíme také keramiku reklamní a na zakázku, plastická firemní loga, rytí nápisů v mnoha jazycích. Momentálně nabízíme 14 odstínů v lesklé ,17 odstínů v matné a 9 odstínů v kombinované glazuře u celého sortimentu. Naše výrobky vypalujeme na 1120°C až 1140°C. Na sklad vyrábíme 12 nejprodávanějších designů.

Výrobní proces trvá přibližně 3-5 týdnů a celý sortiment vyrábíme na sklad, tudíž jsou termíny dodávek plynulejší.

Naše keramika je značková a proto na ní poskytujeme 100% záruku ve smyslu možnosti jí po zaplacení kdykoliv vrátit či vyměnit. Platby umožňujeme pouze hotově nebo dobírkou. 


Rádi bychom Vám tuto tradiční keramiku nabídli pro rozšíření Vašeho sortimentu. Po dohodě k Vám osobně dovezeme vzorkovou kolekcí, kterou pro Vás sestavíme z nejvíce prodávaných výrobků, v hodnotě, jakou si určíte. Naše výrobky zdarma dovážíme přímo k zákazníkovi vlastní přepravou, posíláme Českou poštou nebo Zásilkovnou. Platí pouze pro Českou republiku.

Srdečně Vás zvu k nám do Prahy na prohlídku našich atelierů a našich výrobků, což urychlí spolupráci. Máte-li zájem, budeme se těšit na kontakt s Vámi.

V Praze 2017

S pozdravem Petr Štěpánek

Ceník ozdobně užitkové keramiky pro obchody v České republice, platný od 1.1. 2017

kerat@kerat.cz