en

de

cz

Vlevo
hrnek 1
hrnek 1
hrnek 1
hrnek 1
Vpravo

Keramik Kerat

Keramische Ateliere Josef & Petr Stepanek

Vítáme Vás na stránkách keramických atelierů KERAT, jedněch z nejstarších a nejznámějších keramických dílen v České Republice. Naše kořeny pocházejí z jižních Čech a tradice ve výrobě keramiky sáhá až do roku 1790.

Co nabízíme

ind-02.jpg, 14kB

Vyrábíme dvakrát pálenou vysoce slinutou ozdobně užitkovou keramiku. Naše výrobky vypalujeme na 1140°C až 1160°C. Momentálně nabízíme 14 odstínů v lesklé, 17 odstínů v matné a 9 odstínů v kombinované glazuře u celého sortimentu. Na sklad vyrábíme 12 nejprodávanějších designů. Nabízíme více než 270 druhů originálních keramických výrobků pro různé účely, jako třeba PEC NA JABLKA. Od jídelních servisů přes hrnečky, aroma lampy, vázy, dekorativní keramiku, či medovníky až k bio ježkům na řeřichu, korbelům s cínovými víčky a rozpékačům na jablka.

Vždy máme něco zajímavého

ind-01.jpg, 15kB

Kromě našich klasických výrobků u nás pokaždé najdete nějakou zajímavou vychytávku, (originální výrobek s nápadem).Pro letošní vánoce jsme přišli s originálním nápadem PEC NA JABLKA. Vše si můžete vybrat v našem novém ESHOPU umístěnném na našich stránkách, kde je představena většina výrobků našich atelierů. Pokud Vás některý výrobek zaujme můžete ho objednat emailem, telefonem nebo přes ESHOP, nebo nás navštívit v naší vzorkovně v Praze 6 Dejvicích.

Ruční výroba

ind-02.jpg, 14kB

Veškerá naše produkce má vysoký podíl ruční práce. Každý výrobek je tudíž originálem. Výrobní proces trvá přibližně 3-5 týdnů. Pro výrobu používáme staré hrnčířské techniky kombinované s moderními materiály. Pro naše neotřelé designy používáme vlastní receptury glazur. Všechny použité materiály jsou české výroby.

Zakázková výroba

ind-01.jpg, 15kB

Způsob výroby (ruční práce) nám umožňuje zhotovit prakticky cokoliv. Vyrábíme keramiku reklamní a na zakázku, plastická firemní loga, rytí nápisů v mnoha jazycích. Také vybavujeme restaurace, hospůdky, penziony a hotely originální servírovací keramikou kterou vymýšlíme přímo s jejich majiteli.

Atraktivní ceny

ind-02.jpg, 14kB

Vzhledem k tomu, že prodáváme naše výrobky také u nás v dílnách, můžeme Vám nabídnout zajímavé ceny bez zbytečného navýšení. Obchodníkům nabízíme prodej za výrobní ceny. Jistě pochopíte, že způsob výroby nám neumožňuje poskytovat žádné množstevní slevy.

Osobní přístup ke klientům

ind-01.jpg, 15kB

Přijďte se k nám podívat a můžeme Vám zaručit, že budete obslouženi proškoleným personálem, protože každý z nás má přímý podíl na výrobě. Rádi poradíme a pomůžeme vybrat vhodný dárek pro Vaše blízké.

Doprava
ind-02.jpg, 14kB

Jste li obchodník a objednáte-li si u nás naše výrobky nad 5000 Kč, půjdou náklady spojené s dopravou po ČR na náš účet. Pro přepravu používáme smluvní partnery DHL. Výrobky jsou pojištěné a tudíž Vám nehrozí žádná ztráta. Jednotlivé objednávky posíláme poštou na dobírku.

Vaše výhody
ind-01.jpg, 15kB

Za kvalitu výrobků 100% ručíme. Stane-li se i přes to, že nebudete s kvalitou spokojeni, výrobek Vám samozřejmě vyměníme. Rádi bychom Vám tuto tradiční keramiku nabídli pro rozšíření Vašeho sortimentu. Platit můžete hotově, případně od nás při nákupu nad 5000 Kč dostanete fakturu se splatností 4 týdny. U vzorkových kolekcí, či při prvním odběru je doba splatnosti faktury dohodou. Srdečně Vás zveme k nám do Prahy na prohlídku našich atelierů a našich výrobků. Po dohodě Vám doručíme zdarma vzorkovou kolekci sestavenou z nejvíce prodávaných výrobků v hodnotě, jakou si určíte.